Hizmetlerimiz

Teklif talepleriniz en kısa zamanda satış yöneticilerimiz tarafından hazırlanarak sizlere iletilecektir.

Fuar İkramları

Bunu çok iyi bildiğimiz için için özenle hazırlanmış sınırsız catering hizmetimizle günlük muhteşem kurabiye çeşitlerimiz ,linzerler ,amorottiler, kanepeler, kuruyemişler, atıştırmalıklar ve daha neler neler.

Brunch İkramları

Brunchlarımız sizleri huzurlu ,rahat ve sakin ortamlarda,müthiş lezzetlerle yeni haftaya hazırlayan keyifli bir seçenek. Bir tutam güleryüz, bir fiske lezzet, bolca sevgimizi kattık ''Brunchlarımıızı'' unutulmaz yaptık..

Kokteyl & Kokteyl Prolonge

Türk ve dünya mutfağının lezzetleri ile devam eden açık büfeleri sizin adınıza organize ediyoruz. 17 yıllık tecrübemiz ve son derece özenli sunum malzemelerimiz ile sunduğumuz lezzetler, misafirlerinizi uzun süre etkisinde bırakacaktır.

Düğün & Nişan & Sünnet

Bu çok özel günlerinizi çok özel kılmak ise bizim işimizdir.Bize verilen bu sorumluluktur her şeyi eksiksiz kılan, mükemmel yapan. Sunumlarımız kadar lezzetlerimiz,güler yüzümüz dür bizi faklı yapan Bize bırakın, özel günlerinizin gerçekten çok özel olmasını sağlayalım.

Set Menü İkramlari

Sonsuz menü seçenekleri,kusursuz hizmet,olağanüstü lezzetler. Daha başka ne söylenebilir ki. Biz bu işi iyi yapıyoruz.Size sadece deneyin diyoruz.

Açık Büfe Yemek

Profesyonel bir ekip ile son teknoloji ekipmanlar kullanarak, sizlerin arzu ve istekleri doğrultusunda Türk ve Dünya mutfağından seçme yemekleri yaratıcı ve estetik bir sunumla bütünleştirip, zengin bir açık büfe yemek ile misafirlerinizin beğenisine sunuyoruz.

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Sitemizdeki tüm fotoğraflar, kendi yaptığımız yemekler veya organizasyonlarda bizzat bizler tarafından çekilmiş tatlı tuzlu catering fotoğraflarıdır.

Hakkımızda

2000 yılından bu yana mutfağındaki kalitesi ve altyapısıyla, hizmetindeki deneyimi ve organizasyonların en önemli unsuru yiyecek – içecek planlama ve sunumundaki becerileriyle Tatlı Tuzlu Outside Catering, her daveti ve organizasyonu unutulmaz kılıyor. Tatlı Tuzlu Catering, kokteyl, kokteyl prolonge, açık büfe yemek organizasyonları, set menü yemek organizasyonları, barbekü, piknik organizasyonları, fuar stand ikramları, VIP yemek organizasyonları, lunch-box, tekne ikramları, kahve molası ikramları,nişan, düğün ve ev davetleri konusunda faaliyet gösteriyor. Tatlı Tuzlu’nun deneyimli ekibi, Türk mutfağından ve dünya mutfağından seçtiği yemeklerle göz kamaştıran menüler hazırlıyor. Tatlı Tuzlu’nun hünerleriyle donatılmış ziyafetlerinde 20 kişiden 10000 kişiye kadar sayıdaki konuklarınızı ağırlayabilir, kalite farkınızı her davette doya doya yaşatabilirsiniz. Düzenli eğitim programları ile üretim, servis ve sağlık alanlarında sürekli güncellenen Tatlı Tuzlu bilgi birikimi, sunduğu yemeğin lezzet, kalite, hijyen, zamanlama ve ekonomisinin güvencesidir.

İletişim Bilgileri

  •   0 216 577 11 60
  •   Kayışdağı Mahallesi, Canan Sk. No:3, 34755 İstanbul
  •   info@tatlituzlu.com .
Referanslarımız